Naše pokoje jsou velmi pohodlné, každý s velkými okny z nich má výhled na naše krásné zahrady a některé s vlastní koupelnou. Prádlo (povlečení a ručníky) je součástí týdenní změna.
Snídaně se podává každé ráno, a člověk může začít den se silnou italskou kávu, místní mléko, horký čaj, domácí koláče nebo sušenky, toasty a každý den troubě upečený chléb, který se rozloží s domácím máslem a marmelády, ovoce fesh v sezĂłně je vždy přítomen.
Naši hosté mohou využít naše obrovské důvodů. Si můžete odpočinout ve stínu v houpací síti nebo opálení, nebo dlouhé procházky návštěvě farmy a obdivovat koně, divoká prasata, Guinea-drůbež, pávy, králíky apod. .. Faktem je, že 'Agave' není jen Bed and Breakfast, ale útočiště narodil nabídnout našim klientům možnost mít dovolenou v kontaktu s přírodou a oceňují klid a nádherné přírodní vůně.
My se nachází na Coral Coast: 10 km od Alghero, folkloristické město známé pro jeho Katalánština původ, jen 7 km od letiště Alghero a 3 km od nejbližší pláže.
Informace o našich službách
Informace na našich stránkách byly převzaty z následujících zdrojů: - Kniha PRÁCE V ZAHRANIČÍ, Autor: Tomáš Kadlec a kol. - Standard ISVS 012 v legislativním rámci stanoveném Usnesením vlády č. 875/2000 a Zákonem 106/1999 Sb. - Volně přístupné informace na českých internetových serverech - Překlady volně přístupných informací na zahraničních internetových serverech