Snídaně zdarma!
Internetové Připojení!
Nejlepší cena v historickém a monumentální centrum Seville
Typické Seville dům, na 50 m. Muzeum výtvarného umění a Sierpes ulici. Obklopen nejvýznamnějších památek města, jako katedrála, Alcázar, Giralda, městská rada, Santa Cruz, etc ... A pár kroků jsou nejznámější ulicích shop (San Eloy, Tetouan, Sierpes, Campana).
Inn, v nedávné době rekonstrukcí, bude mít 25 pokojů v Andalusii tradičním stylu, s vlastní koupelnou, občanské vybavenosti, Klimatizace, Topení, Satelitní TV, telefon atd. Hotel má takové rozměry, které umožňují větší pohodlí ubytovat skupiny přátel nebo rodiny až pro 4 osoby.
V našem hostelu mohou surfovat na webu v našem internetovém rohu nebo vlastní notebook s Wi-Fi připojení.
Z přední strany Sevilla řízené prohlídky a dalších městech, komentované prohlídky, flamenco ukazuje, a vzhledem k tomu všechny informace, které potřebujete k Užijte si návštěvu Seville.
Dále nabízíme ZDARMA: kontinentální snídaně, bezpečnostní schránky, mapy měst, turistické časopisy a osobní služby, turistické informace.
Veřejné parkoviště nedaleko na Plaza de Armas se slevami pro naše zákazníky.
ZRUŠENÍ POLITIKA
Zrušení musí být provedeno nejméně 48 hodin před příjezdem.
Informace o našich službách
Informace na našich stránkách byly převzaty z následujících zdrojů: - Kniha PRÁCE V ZAHRANIČÍ, Autor: Tomáš Kadlec a kol. - Standard ISVS 012 v legislativním rámci stanoveném Usnesením vlády č. 875/2000 a Zákonem 106/1999 Sb. - Volně přístupné informace na českých internetových serverech - Překlady volně přístupných informací na zahraničních internetových serverech