Brigády v Německu

Brigády v Německu, brigády v Německu


Reklama:
Nejlepší je Student Agency a Ajob
Práce v zahraničí - Agentura Ajob
Práce v zahraničí - Student agency
Práce v Německu, Práce v Německu

Pracovní nabídku akceptujte dopisem
Například takto:

Poděkujte za čas, který Vám byl věnován během celého výběrového procesu. Vyjádřete své velké potěšení z nabídky, která Vám byla učiněna. Stať dopisu z velké míry závisí na tom, jak konkrétní byla nabídka, do jaké míry se zmiňovala o záležitostech souvisejících s výší platu (či způsobem jeho konstrukce), perspektivami jeho vývoje a o dalších bonusech, hovoří-li o poskytování služebního automobilu, přesném začlenění vaší pozice v rámci organizační struktury, jménu nadřízené osoby, termínu vašeho nástupu, délce poskytované dovolené, pracovní doby a eventuálně o dalších ujednáních, o kterých byla řeč během celého řízení. J e totiž vždy vhodné všechny tyto důležité body mít napsané, aby později například při podpisu smlouvy nedošlo k nepříjemným nedorozuměním. Vy tedy můžete nabídku akceptovat, přičemž ve svém dopise uvedete, že chápete nabídku spolu se všemi náležitostmi, jak bylo projednáno a v přehledu KONKRÉTNĚ zmíníte výše uvedené body. Pokud tyto údaje obsahuje například dopis, kterým Vám byla nabídka učiněna, není třeba již vše detailně vypisovat, napište pouze to, co podle vás chybělo, s ostatním vyjádřete souhlas. Závěr patří poděkování, těšíte se na vzájemnou spolupráci.
Pracovní nabídku odmítnete dopisem
Pro úplnost se zmíníme ještě o jednom typu dopisu, který uplatníte v případě, že Vám byla učiněna nabídka ze strany společnosti, avšak Vy ji nehodláte (po zhodnocení celé situace a vzhledem k dalším okolnostem) přijmout.
Práce v zahraničí - Práce v Anglii - Práce v Irsku - Práce v USA - Práce v Kanadě - Práce v Německu - Práce ve Španělsku - Práce v Rakousku - Práce v Belgii - Práce v Itálii - Práce v Irsku - Práce v Holandsku - Práce ve Švédsku - Práce v Austrálii - Práce na Novém Zélandu - Práce ve Francii - Práce v Portugalsku - Práce ve Švýcarsku - Práce v Dánsku - Práce ve Finsku - Práce v Norsku - Práce v Japonsku - Práce v Londýně - Práce ve Skotsku - Práce v Rusku - Brigády v Anglii - Brigády v Irsku - Brigády v USA - Brigády v Kanadě - Brigády v Německu - Brigády ve Španělsku - Brigády v Rakousku - Brigády v Belgii - Brigády v Itálii - Brigády v Irsku - Brigády v Holandsku - Brigády ve Švédsku Brigády v zahraničí

Vyberte následující položku:Kontakujte nás:

Napište dotaz a Vaši emailovou adresu

 

Email pro dotazy
Email pro pracovní nabídky


Menu


Zpátky na:
Práce v zahraničí