Práce v USA

Práce v USA, brigády v USA

Buďte opatrní při brigádě v USA

Reklama:
Nejlepší je Student Agency a Ajob
Práce v zahraničí - Agentura Ajob
Práce v zahraničí - Student agency
Práce v Německu, Práce v Německu


V posledních letech mnoho studentů hledá práce v USA. Někdo svěří organizaci agenturám na práce v USA, za což musí samozřejmě zaplatit, a někdo hledá sám. Máme pro vás tipy na práce v USA, jak nepřijít k úhoně.

Postrachem dívek bývají únosy a nedobrovolné sexuální služby, muži většinou dělají práci neúměrnou finančnímu ohodnocení. A toho všeho byste se chtěli určitě vyvarovat.

Finance
Vezměte si dostatek peněz na práce v USA v různých měnách. Vyplatí se mít s sebou měnu dané země na práce v USA, eura nebo dolary, ale i české koruny. Neplaťte nic za práce v USA, o čem nemáte jistotu, že bude ve váš prospěch. Při zvyšování poplatků agenturou na práce v USA si ověřte, zda se vůbec můžete spolehnout na slíbené služby.

Placená reklama www.google.com
Práce v Irsku | Práce v Anglii | Práce v Rakousku | Práce ve Španělsku | Práce v Itálii

Placená reklama www.google.com
Práce v zahraničí - Agentura Ajob

Práce v Anglii | Práce v Irsku | Práce ve Španělsku | Práce v Itálii | Práce v Rakousku | Práce ve Švýcarsku | Práce v Japonsku | Práce v Hong Kongu | Práce v Austrálii

Doklady

Před cestou za prácí v USA si ověřte, zda do vámi zvolené země je nutné získat vízum na práce v USA, pracovní povolení na práce v USA či povolení k pobytu na práce v USA. Rozhodně dejte pozor na platnost svého pasu na práce v USA, případně občanského průkazu na práce v USA při cestě . Zajisté byste se neradi vraceli z USA zpátky domů. Žádným osobám nesvěřujte svoje doklady na práce v USA. Pokud mají zájem o kopii, dodejte ji sami nebo si ohlídejte, jak se s ní zachází.

Informovanost
Zjistěte si podrobnosti o firmě na práce v USA, která vás má zaměstnávat. Nejlepší jsou reference od lidí, kteří už pro ně pracovali. Důležitý je přesný popis práce, kterou máte vykonávat. Její délka na práce v USA, možnost volných dní apod. Místo vaší práce v USA, možnost stravy a ubytování je samozřejmostí.

Smlouvy
Nepodepisujte smlouvy na práce v USA v jazyce, kterému nerozumíte. Vyžádejte si překlad do angličtiny nebo jiné vám srozumitelné řeči. Poraďte se s odborníky na práce v USA nebo se zkušenějšími pracovníky na práce v USA, zda je smlouva výhodná. Žádejte záruky od zaměstnavatele.


Práce v zahraničí - Práce v Anglii - Práce v Irsku - Práce v USA - Práce v Kanadě - Práce v Německu - Práce ve Španělsku - Práce v Rakousku - Práce v Belgii - Práce v Itálii - Práce v Irsku - Práce v Holandsku - Práce ve Švédsku - Práce v Austrálii - Práce na Novém Zélandu - Práce ve Francii - Práce v Portugalsku - Práce ve Švýcarsku - Práce v Dánsku - Práce ve Finsku - Práce v Norsku - Práce v Japonsku - Práce v Londýně - Práce ve Skotsku - Práce v Rusku - Brigády v Anglii - Brigády v Irsku - Brigády v USA - Brigády v Kanadě - Brigády v Německu - Brigády ve Španělsku - Brigády v Rakousku - Brigády v Belgii - Brigády v Itálii - Brigády v Irsku - Brigády v Holandsku - Brigády ve Švédsku Brigády v zahraničí

Menu


Zpátky na:
Práce v zahraničí