Poradna na téma levné letenky, cestování a aupair

  Hledám seriózní agenturu na práci v zahraničí, jak ji poznat?
ANO, lze.  Poznáte ji podle dvou základních bodů. 1. Neúčtující si poplatky předem nebo si účtují jen poplatky za další služby (např. ubytování, delegát apod.). 2. Jsou zapsáni v obchodním rejstříku České republiky.

Hledám nejlevnější letenky? Jak je najít a jak najít letenky bez poplatku?
Pro nalezení levné letenky je potřeba držet se dvou pravidel. 1) Hledat nezajímavé termíny. Např. uprostřed týdne (středeční jsou levnější než páteční či sobotní). Dále hledat letenky mimo sezónu tj. 20. leden - 20 červen a 20. září až 20. prosinec. 2) Hledat podle letišť. Čím menší letiště tím levnější letenka a nižší poplatky. Např. Místo do Londýnského Heathrow letět na Gatwick nebo Standstad. Letenky bez poplatků tzv. fíček? Ptejte se u jednotlivých prodejců, jako provizi Vám účtují. My Vám v této chvíli provizi za letenku neúčtujeme, ale je placeni druhou stranou. Stačí se obrátit na nás.
Jak najít levné, ale komfortní ubytování v zahraničí?
Existuje dvě univerzální pravidla pro levné ubytování. 1) Hledejte ubytování mimo sezónu tj. 20. leden - 20 červen a 20. září až 20. prosinec, ale hlavně 2) kdo více hledá více najde. Jeden hotel bude zpravidla inzerovat stejný pokoj na celé řadě internetových serverů a každý server je nabídne za jinou cenu. Buď to zadejte to vyhledávače název "hotelu a město" a projděte si jednotlivé nabídky nebo se obraťte na nás. Naši odborní pracovnící ví, kde hledat a máme pro Vás nižší ceny.

Váš dotaz k odborníkovi


Letenky do důležitých destinací